GARÁŽOVÁ VRATA

Garážová sekční vrata

Sekční garážová vrata se otevírají svisle nahoru a jsou úsporně uložena v prostoru pod stropem. Toto konstrukční řešení poskytuje maximum místa v garáži i před ní. Sekční vrata lze zabudovat do každého garážového otvoru a nabízejí až o 14 cm větší průjezdnou šířku než například vrata výklopná. Díky trvale elastickému těsnění, odolnému vůči povětrnostním vlivům, jsou ze všech stran optimálně utěsněná. Sekční vrata Hörmann se vyznačují nejlepší kvalitou materiálů a vynikajícím zpracováním a nabízejí nejvyšší míru komfortu obsluhy a funkční bezpečnosti a jsou certifikována podle náročných bezpečnostních požadavků stanovených EU normou 13241-1.

Výklopná garážová vrata Berry

Kvalita a krásný vzhled
V každých výklopných vratech Berry od společnosti Hörmann je obsaženo 50 let zkušeností a know-how ve výrobě garážových vrat. Zvolit si můžete ze široké škály motivů, takže si můžete vybrat vrata přesně podle vašich představ a charakteru vašeho domu.

Ocelové motivy jsou k dispozici standardně v dopravní bílé, ale také v 7 zvýhodněných barvách a zhruba 200 dalších odstínech. Téměř ke každému motivu nabízí výrobce Hörmann vhodné vedlejší dveře, které tak tvoří s garážovými vraty harmonický celek.

Rolovací vrata RollMatic

Univerzálně použitelná rolovací vrata RollMatic se otevírají svisle nahoru a jsou úsporně uložena v prostoru pod stropem. Toto konstrukční řešení poskytuje maximum místa v garáži i před garáží. Volný zůstává také prostor pod stropem, který lze využít například pro osvětlení nebo jako přídavný úložný prostor.

Tvar otvoru garáže nehraje při montáži vrat žádnou roli. Garážová vrata RollMatic od Hörmann se vejdou do každého garážového otvoru. Odpadá tak starost, jestli je otvor pravoúhlý, zkosený či s obloukem. Prostorově úsporná vrata RollMatic jsou ideální pro modernizaci.

Rolovací vrata RollMatic OD

Prostorově úsporná vrata RollMatic OD jsou ideální pro modernizaci. Úzká konstrukce vrat zajíždějících pod strop umožňuje montáž i při velmi omezených prostorových podmínkách v garáži. Díky kompaktní konstrukci vrata vyžadují pro překlad pouhých 60 mm.

Standardní pohon ProMatic lze volitelně namontovat na pravou nebo levou horizontální vodicí kolejnici, přičemž není nutný žádný dodatečný prostor u překladu. Pomocí volitelného pohonu SupraMatic se vrata otevírají rychleji a do garáže zajedete přímo z ulice.

PRŮMYSLOVÁ VRATA

Průmyslová sekční vrata Hörmann

Sekční vrata se otevírají svisle, a poskytují tak prostor před vraty i za vraty. Lamely vrat se ukládají naplocho pod stropem, svisle nad otvorem nebo podle sklonu střechy. Sekční vrata konstrukční řady 50 z oceli, kombinace oceli a hliníku nebo hliníku přesvědčují jedinečnou šíří programu, špičkovým designem vrat a certifikovanou bezpečností. U sekčních vrat Compact se jednotlivé lamely skládají svisle hned za překladem. Minimální hloubka zasunutí je obzvlášť výhodná u hal s kopulovými světlíky a prosklenými střechami a fasádami.

Rolovací vrata a mříže

Hospodárné, robustní a spolehlivé Rolovací vrata a rolovací mříže Hörmann z hliníku a oceli jsou díky své geniálně jednoduché konstrukci s minimem komponent mimořádně hospodárné. Jsou to uzávěry, které se znovu a znovu osvědčují v každodenním provozu. Rolovací vrata a rolovací mříže nezabírají nad otvorem téměř žádné místo. Navíjejí se kompaktně za překladem. Po stranách a v prostoru stropu se neztrácí žádná cenná užitná plocha haly. Vysoká specializace ve výrobě rolovacích vrat a mříží Hörmann značně přesahuje běžný standard.

Rychloběžná vrata Hörmann s hranou SoftEdge

Rychloběžná vrata Hörmann se používají ve vnitřních prostorech nebo jako venkovní uzávěr k optimalizaci dopravního toku, zlepšení klimatu v místnostech a k úspoře energie. Program Hörmann zahrnuje vertikálně i horizontálně otevíratelná transparentní vrata s flexibilním pláštěm, také v kombinaci se sekčními a rolovacími vraty, ale i výkonná a na údržbu nenáročná spirálová vrata s hliníkovými profily s hladkým povrchem. Vrata Hörmann kladou důraz na potenciál energetických úspor.

POHONY

Pohony garážových vrat

Automaticky větší komfort

Kdo rád vystupuje z auta při větru a dešti nebo uprostřed noci jen proto, aby otevřel garáž? Přitom ale může být vše tak jednoduché. Zůstanete sedět v autě, pouze stisknete tlačítko dálkového obvládání a za každého počasí vjedete pohodlně, v suchu a bezpečně do garáže.

S vratovým pohonem Hörmann se rozhodnete pro hnací techniku na nejvyšší úrovni a pro kvalitu, na kterou se můžete spolehnout.

Pohony Hörmann pro vjezdové brány

Fascinující komfort a přesvědčivá bezpečnost

Teprve s dálkově ovládaným pohonem bude vaše vjezdová brána komfortní. Tak, jak očekáváte. Samozřejmě by to neměl být jakýkoliv pohon, ale kvalitní výrobek, na který je spolehnutí každý den: pro novou vjezdovou bránu nebo k dodatečnému vybavení stávající otočné nebo posuvné brány. S volitelnou internetovou bránou BiSecur Hörmann lze pohony garážových vrat a vjezdových bran, domovní dveře a další zařízení ovládat pohodlně pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.

Pohony průmyslových vrat

Nabízíme vám velký výběr pohonů a prvků výbavy průmyslových vrat. S jejich pomocí velmi jednoduše přizpůsobíte každé vrata či dveře vašim individuálním požadavkům. Pro ručně ovládaná vrata nabízíme manipulační pomůcky jako například táhla, ruční lanové nebo řetězové pohony. Vrata také můžete vybavit venkovním madlem, které umožní bezpečné zavírání a pohodlné otvírání vrat zvenčí. Pro vrata a brány poháněné motorem nabízíme vhodné pohony s bohatou bezpečnostní výbavou, manipulačními pomůckami a vysílači signálu.

NAKLÁDACÍ TECHNIKA

Nakládací můstky Hörmann jsou promyšlená řešení pro přesné vyrovnání rozdílů mezi ložnými plochami různých nákladních automobilů a nakládacími rampami. Díky tomu je možné náklad naložit do automobilu nebo jej vyložit jediným horizontálním pohybem. Robustní ocelová konstrukce s platformou odolnou proti zkroucení vyrovná boční sklon i u nerovnoměrně naloženého nákladu. Spolehlivá hydraulika se 2 zvedacími válci a jedním válcem pro klín zvládá všechny situace, snadno se ovládá a především je bezpečná, protože nakládací můstky jsou vybaveny automatickými ventily nouzového zastavení.

Těsnicí límce Hörmann chrání překládané zboží před povětrnostními vlivy, šetří náklady na energii a zabraňují průvanu. V kombinaci s nakládacími můstky jsou nákladné přístřešky a přístavby ramp zbytečné. Plachtové těsnicí límce Hörmann se přizpůsobí každé velikosti nákladního automobilu, a jsou proto univerzálně použitelné. Kvalitní horní a boční plachty namontované na pozinkovaném vtlačitelném rámu vytvářejí stabilní a pružnou konstrukci, odolnou proti roztržení. Plachty a díly rámu jsou za účelem snadné montáže vyrobeny jako sešroubovatelné samostatné prvky, proto je i jejich výměna bezproblémová a nenákladná.

DVEŘE

Funkční dveře pro vnitřní i venkovní použití
Od robustních vnitřních dveří, bezpečných vchodových dveří do bytu a celoplošně prosklených kancelářských dveří až po venkovní dveře s přerušeným tepelným mostem nabízí firma Hörmann rozsáhlý program s mnoha variantami barev a vybavení. Vnitřní dveře Hörmann se díky mnoha svým přednostem již celá desetiletí používají v kancelářských a administrativních budovách. Protipožární a bezpečnostní dveře Hörmann jsou zase tou správnou volbou např. pro vchodové dveře do bytů v domech s více bytovými jednotkami.

Multifunkční dveře Hörmann z oceli a ušlechtilé oceli jsou vhodné pro mnohostranné vnitřní i venkovní použití. Jednokřídlé i dvoukřídlé dveře se uplatňují všude tam, kde jsou vyžadovány robustní dveřní prvky. S mnoha přídavnými funkcemi, jakými jsou například protipožární a protikouřová ochrana, zvuková izolace nebo ochrana proti vloupání.

Společnost Hörmann po desetiletí nepřetržitě rozvíjela svůj program dveří až k dnešní kompletní nabídce. Kromě tohoto variabilního sortimentu pro stavební objekty nabízí Hörmann také individuální řešení.