Firma JIŘÍ KADERA – KOVOPLAST již od roku 1993 dodává a montuje vrata, dveře a elektrické pohony. Nabízíme výklopná, sekční i rolovací garážová vrata, dále dodáváme průmyslová vrata sekční, rolovací, rychloběžná, spirálová a rolovací mříže, a v neposlední řadě také pohony pro vjezdové brány posuvné i křídlové.

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis a pravidelné bezpečnostně technické prohlídky.

GARÁŽOVÁ VRATA A POHONY

Nabízíme garážová vrata s důrazem na kvalitu, spolehlivost, bezpečnost a dlouhou životnost.

PRŮMYSLOVÁ VRATA

Prostorově úsporné vratové systémy se díky různým druhům kování přizpůsobí každé průmyslové stavbě.

DVEŘE
 

Vyberte klasické nebo moderní, z oceli, dřeva nebo hliníku, kvalita Hörmann je vtisknuta do každých z nich.

NAKLÁDACÍ TECHNIKA

Jisté plánování, spolehlivé zajištění, vysoká funkčnost díky navzájem přesně sladěným komponentám.

GARÁŽOVÁ VRATA HÖRMANN

SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA HÖRMANN

Den co den větší komfort a bezpečnost. Zcela ve smyslu zakladatele firmy je nyní značka Hörmann opravdovým příslibem kvality. Rodinný podnik se díky více než 75-ti letům zkušeností ve výrobě vrat a pohonů a více než 20 milionům prodaných vrat a pohonů stal firmou číslo jedna na evropském trhu. Sekční vrata se otvírají svisle a jsou úsporně uložena pod stropem. Díky tomuto konstrukčnímu principu nabízejí maximum místa v garáži i před garáží. Navíc lze sekční garážová vrata vestavět do libovolného garážového otvoru, poskytuji větší šířku průjezdu a jsou optimálně utěsněna. Dopřejte si tento komfort. Tvar garážového otvoru nehraje žádnou roli. Ať je obdélníkový, zkosený, nebo je to kruhový oblouk či výseč – sekční vrata se vejdou vždy.

ROLOVACÍ GARÁŽOVÁ VRATA HÖRMANN

Rolovací vrata RollMatic firmy Hörmann umožní získat spoustu místa před garáží i v garáži. K zaparkování můžete najet až přímo před vrata, navíc zůstane volný prostor u stropu garáže. Rolovací vrata RollMatic se otvírají svisle a v garáži nezabírají téměř žádné místo. Garážová vrata RollMatic se dodávají ve vybraných barvách a dekorech. Rolovací vrata RollMatic jsou optimálním řešením při modernizaci. Tvar otvoru garáže nehraje u garážových rolovacích vrat žádnou roli, ať je pravoúhlý, zkosený, s výsečí nebo kruhovým obloukem. Osvědčená technika tažných pružin podporuje pohon při otvíraní a zavíraní vrat. Tím se šetří mechanika pohonu. V případě nouzového otevření lze vrata snadno obsluhovat ručně. Ruční klika k tomu není nutná. Dvojitá vedení lana navíc vrata zajišťuji před pádem. Bezpečné uzamknutí bránící vloupání zajišťuje speciální uspořádaní profilů na navíjecí hřídeli. Díky této mechanice prakticky nelze plášť vrat odsunout. Pohon je upevněn mimo obložení navíjecí hřídele, a proto je snadno udržovatelný. Rozběhy i zastaveni vrat RollMatic jsou mimořádně měkké a nehlučné, což je vůči vratům šetrné.

VÝKLOPNÁ GARÁŽOVÁ VRATA HÖRMANN

Výklopná garážová vrata Berry firmy Hörmann jsou dnes považována za klasická a ekonomická vrata. Udivují jednoduchostí, spolehlivostí a množstvím motivů a barevných provedení. Hodí se pro modernizace i do nových staveb. Výklopná vrata Berry firmy Hörmann jsou cenově velmi výhodná a dostupná v normovaných velikostech. Dlouhodobou odolnost vratům dává základní polyesterový nátěr. Výklopná garážová vrata Berry jsou bezpečná. Po úplném otevření se vrata utlumí na dorazu a v prohlubni kolejnice se bezpečně zastaví. Speciálně tvarované rameno páky přitiskne vrata při zavírání těsně na zárubeň a vrata se sama přitáhnou. Díky tomu nezůstane mezi vraty a rámem takřka žádná mezera.

POHONY HÖRMANN

Pohon pro garážová vrata Hörmann je spojení rychlosti a komfortu a bude vás doslova fascinovat. S jeho pomocí se vaše garážová vrata otvírají rychle a do garáže můžete zajet přímo z ulice. Osvětleni garáže můžete zapínat a vypínat stisknutím tlačítka ručního vysílače. Kryt pohonu může být v provedení kartáčovaného hliníku, který mu dává velmi ušlechtilý vzhled.

Pohony vjezdových bran Hörmann zajišťují příjemně tichý a bezpečný chod. Brány se rozbíhají plynule a při zavírání se pozvolna přibrzďují. Tím se šetři brány, pohon i nervy sousedů. Rozhodněte se prostě sami, jak byste chtěli automaticky obsluhovat svou garáž nebo vjezdovou bránu: dálkovým ovladačem, číselným kódem zámkem, klasicky klíčovým spínačem nebo nezaměnitelným otiskem svého prstu – záleží to jen na vás. Výrobky Hörmann jsou vždy promyšlené a „o krok dále“.

KVALITA HÖRMANN

Těsnění po celém obvodu. Trvale elastická těsněni odolná proti povětrnosti na všech čtyřech stranách sekčních vrat Hörmann zadrží vítr a déšť venku. Kvalitní střední těsnění mezi články vrat u dvoustěnných vrat zajišťují lepší těsnost. Podlahové těsněni vyrovnává diky velkoryse dimenzované profilované hadici podlahového těsněni i menši nerovnosti. Garážová vrata společnosti Hörmann mají stejně vysoké lamely s přesným rozdělením drážek. Jsou rovnoměrně rozdělené s neviditelnými přechody lamel. Lamely jsou tak perfektně tvarovány, že přechody v zavřeném stavu prakticky nejsou vidět. Na přáni dostanete i praktické vedlejší dveře se vzhledově stejným vyrovnáním drážek jako sekční garážová vrata. To je důkaz vysoké kvality výroby stavebních prvků Hörmann.

NOVINKY

Rolovací vrata RollMatic OD

Prostorově úsporná vrata RollMatic OD jsou ideální pro modernizaci. Úzká konstrukce vrat zajíždějících pod strop umožňuje montáž i při velmi omezených prostorových podmínkách v garáži. Díky kompaktní konstrukci vrata vyžadují pro překlad pouhých 60 mm.

Standardní pohon ProMatic lze volitelně namontovat na pravou nebo levou horizontální vodicí kolejnici, přičemž není nutný žádný dodatečný prostor u překladu. Pomocí volitelného pohonu SupraMatic se vrata otevírají rychleji.

Akce Hörmann LÉTO 2018 – zvýhodněný nákup

Společnost Hörmann připravila pro koncové zákazníky akci „Léto 2018 – zvýhodněný nákup“

Platnost akce – objednávky od 15.06.2018 do 15.09.2018

Cenové zvýhodnění:

a) při nákupu sekčních garážových vrat LTE 42 nebo LPU 42 a stropního pohonu Hörmann

b) při nákupu dle bodu a) a navíc bránový pohon Hörmann – LineaMatic / VersaMatic / RotaMatic

Cílem je motivovat Vás k nákupu výrobků Hörmann včas, s dostatečným předstihem před hlavní sezónou v podzimních měsících. Kontaktujte nás pro další detaily a vypracování zvýhodněné cenové nabídky.